Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Sledujte nás i na:

INFO KARIÉRA na Study Map Day

Study Map Day – to je netradiční veletrh studijních možností zaměřený na technické vzdělávání a uplatnění absolventů v Plzeňském kraji. Kromě prezentačních stánků jednotlivých škol – Střední průmyslové školy strojnické, VOŠ a SPŠE Plzeň, Mikulášského gymnázia, technických fakult ZČU (FAV, FEL, FST), se zúčastní také tři firmy z Plzeňského kraje (STREICHER, spol. s r.o. , MD ELEKTRONIK; Doosan Škoda Power ) – budoucí zaměstnavatelé technicky vzdělaných absolventů.

Připravené jsou zajímavé přednášky a workshopy pro uchazeče i jejich rodiče, a to formou atraktivních ukázek. Zájemci si můžou vyzkoušet, jak probíhá studium klíčových předmětů na jednotlivých školách a získat tak představu o charakteru oborů. Zejména rodiče pak dostanou možnost poslechnout si přímo z úst zaměstnavatelů, o jaké absolventy – na jaké pozice – mají zájem. Pro lepší orientaci jsme připravili i zcela nový prospekt technicky zaměřených středních a vysokých škol – studijní mapu. V ní je zábavnou formou možné najít obor studia, který odpovídá zájmu dítěte.

Kdy, kde: 27.-28.1.2017, Centrum robotiky, Cukrovarská ulice areál bývalého depa PMDP, Plzeň (http://smartedu.plzen.eu/)

 

Program workshopů INFO KARIÉRY:

Pátek 27.1.2017:

10:00 – Mapa mých kariérových kompetencí

12:00 - Mapa mých kariérových kompetencí

14:00 – Moje kariéra – pro děti a jejich rodiče

Sobota 28.1.2017:

10:00 – Moje kariéra – pro děti a jejich rodiče

12:00 - Mapa mých kariérových kompetencí

14:00 – Moje kariéra – pro děti a jejich rodiče

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu