Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Sledujte nás i na:

Festival Posviť si na budoucnost letos proběhne v online prostředí…

… a zapojil se do Evropského týdne odborných dovedností

Žáci posledních ročníků základních škol, jejich rodiče i učitelé dostanou 13. listopadu 2020 příležitost online nahlédnout do řady středních škol v Plzeňském kraji a komunikovat živě se zástupci škol o všem, co potřebují vědět pro volbu své vzdělávací a profesní dráhy. 

Online akce nabídne také možnost konzultací s kariérovými poradci a vysílání zajímavých videí - studium optikou studentů středoškoláků či budoucnost profesí očima odborníků. Během celého trvání akce bude na chatu k dispozici asistence pro jakékoliv dotazy týkající se fungování festivalu v online prostředí.  

Již nyní lze na stránkách festivalu www.posvitsinabudoucnost.cz najít zajímavé tipy pro přípravu na online návštěvy škol. K dispozici je online festivalová karta, odkazy na další zajímavé zdroje či profily již přihlášených škol. Od 13. 11. pak bude možné přehrávat nová videa či se inspirovat výtvarnou výstavou na téma Profese budoucnosti.

Na týden od 9. do 13. listopadu 2020 vyhlásila Evropská komise již pátý ročník Evropského týdne odborných dovedností s heslem „Objev svůj talent“. S festivalem Posviť si na budoucnost jsme se do něj zapojili. Cílem této iniciativy je zvýšit povědomí o možnostech odborného vzdělávání a jeho atraktivitu. V celé Evropě se během podzimu uskuteční mnoho zajímavých akcí a aktivit. Největší pozornost je směřována právě k tomuto týdnu, kdy se koná i posvitsinabudoucnost.cz.

Soubory

 
pozvankaprozs.pdf(144.53 KB)
X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu