Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Sledujte nás i na:

WEBINÁŘ "Jak připravit žáky na festival"

INFORMACE O WEBINÁŘI K FESTIVALU POSVIŤ SI NA BUDOUCNOST

TERMÍN A ČAS KONÁNÍ: 3. 10. 2019 14:30-15:30

CÍL WEBINÁŘE:
Seznámit zájemce s festivalovou kartou a metodikou; názorně předvést, jak s kartou pracovat v hodině a/nebo doma; ukázat, jaké další aktivity lze v rámci přípravy na účast na festivalu vyzkoušet.

ANOTACE:
Webinář poskytuje praktické know-how, jak připravit žáky 8. a 9. ročníků na účast na festivalu Posviť si na budoucnost 2019 ať už při třídnické hodině, hodině občanské výchovy, anebo večer doma u kuchyňského stolu. Lektoři Info Kariéry předvedou ověřené způsoby, jak vzbudit vnitřní motivaci u žáků zúčastnit se festivalu a aktivně si zde zjišťovat či ověřovat potřebné informace pro jejich kariérní směřování. Na webináři bude řeč nejen o tom, jak se na festival připravit, ale i o podpoře, která bude k dispozici během konání festivalu 18. a 19. října a chybět nebudou tipy, jak na návštěvu festivalu navázat po návratu do školních lavic.

PRO KOHO JE URČENÝ:
učitelé, třídní učitelé (zejména posledních ročníků ZŠ), výchovní a kariéroví poradci, rodiče, poradci informačně poradenských středisek ÚP

JAK SE NA WEBINÁŘ DOSTAT:
ZDE odkaz, nebo jednoduše na počítači, tabletu, či telefonu připojenému k internetu zadejte "Info Kariéra" do vyhledávacího řádku na YouTube nebo v youtube aplikaci.
3. října odpoledne klikněte na živé vysílání - přihlášením se (gmailovým účtem) navíc budete moci vstoupit do chatu a pokládat tak otázky, komentovat obsah atp.
Záznam webináře bude rovněž k dispozici, případné dotazy a komentáře pak směřujte přímo na Bohunku Havránkovou - havrankova@infokariera.cz, 773 876 766 nebo 371 519 144.

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu