Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Sledujte nás i na:

Stojíte před rozhodnutím, kam po škole?

Kam po škole? Jaké jsou nabídky oborů? Co bude na trhu práce uplatnitelné za pár let a co chce trh práce dnes? Jak poznat, co je to pravé? Využijte příležitost a přijďte zkonzultovat své potřeby a východiska a najít optimální řešení právě pro vás. Kariéroví poradci vám pomohou zmapovat vaši aktuální situaci a společně vyhodnotíte, kterým směrem se vydat dál. Usnadněte si rozhodování a chopte se možnosti nebýt v rozhodování sám.

Deváťákům začal poslední školní rok základní povinné docházky a oni i jejich rodiče stojí často před zapeklitou otázkou: "kam dál?" Přihlásit se ke studiu na gymnáziu, nebo vybrat nějaké odborné vzdělání? O nic snazší rozhodování to není ani o pár let později, z pozice středoškoláků. Je už nejvyšší čas vstoupit na trh práce a najít si první zaměstnání, ochutnat nezávislost? Nebo by bylo lepší pokračovat ve studiu a získat vyšší vzdělání a pracovní život dospěláka ještě o pár let odložit? Váháte a nevíte? Nemusíte na to být sami - domluvte si konzultaci v kariérovém centru INFO KARIÉRA. Odborní poradci vám pomohou i s takovým oříškem.

V INFO KARIÉRA můžete konzultovat jak svoje studijní předpoklady, tak aktuální potřeby trhu práce a pokusit se společně vyhodnotit, jaká povolání a pracovní pozice budou na regionálním trhu žádaná v nejbližších pár letech a s jakým oborem vzdělání máte největší šanci, že se budete moci ucházet o svoji práci snů. Poradci vám nabídnou aktuální informace o oborové nabídce středních a vysokých škol v Plzeňském kraji i o aktuálních potřebách zaměstnavatelů a o očekávaném vývoji regionálního pracovního trhu. Chcete vědět, v čem by mohly být vaše výhody a čím byste měli být rozhodně vybaveni, než se budete ucházet o konkrétní pracovní pozici? Přijďte si své předpoklady porovnat s tím, jak je to v průzkumech a co vyplývá ze zkušenosti poradců a personalistů.

 

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu