Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Sledujte nás i na:

Posviť si na budoucnost 2019 – AKTUÁLNÍ METODIKA!

Na podzim se v DEPO2015 opět koná festival vzdělávání POSVIŤ SI NA BUDOUCNOST, konkrétně to letos bude 18. a 19. října 2019. A Info Kariéra se opět snaží, aby byl festival pro své návštěvníky užitečný a co nejpřínosnější.

Mezi letošní novinky patří páteční registrace pro školy. Pořadatelé chtějí předejít návalům žáků v jednu chvíli a prázdným místům v druhé. Registrace je vždy pro určitý počet žáků na omezenou dobu a bude spuštěna v září na webu posvitsinabudoucnost.cz. Sobotní návštěva je bez registrace a je určena především jednotlivým žákům základních a středních škol a jejich rodičům.

Info Kariéra letos vytvořila novou festivalovou kartu a k ní i novou metodiku, jak s kartou pracovat a jak se na festival co nejlépe připravit. Karta i metodika jsou pod článkem ke stažení. Navíc jsme podpořili metodiku i videem pro žáky a jejich rodiče, které mohou učitelé promítnout na třídních aktivech. VIDEO ZDE: https://youtu.be/BB6lhxPYSM0

Úplnou novinkou pak je nabídka webináře „Jak připravit žáky na festival“ pro kariérové poradce ve školách, výchovné poradce, třídní učitele a další, kteří budou žáky na akci doprovázet a chtějí je podpořit v přípravě. Webinář je plánován na 3. 10. 2019 od 14:30. Přihlásit se na něj mohou zástupci registrovaných škol, ale i další zájemci. Pro bližší informace o webináři sledujte náš web a náš Facebook.

Přímo na festivalu pak bude možnost využít kariérové poradenství. V Ateliéru budou k dispozici poradci z Info Kariéry a z Úřadu práce. Budou poskytovat podporu návštěvníkům jak při práci s kartou, tak v případě potřeby řešit otázky ohledně výběru další vzdělávací nebo profesní cesty.

Soubory

 
X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu