Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Sledujte nás i na:

Online marketing (Plzeň)

Zahájení kurzu
Sobota, 6. Únor 2021 - 9:00
Vzdělavatel
Ukončení kurzu
Sobota, 10. Duben 2021 - 15:00
Typ kurzu
Rekvalifikační
Popis

S námi se naučíte, jak vytvořit kvalitní webové stránky, které vám budou vydělávat peníze, jak využít ve svůj prospěch sociální sítě, jak přivést nové zákazníky a ty stávající si udržet, a jak psát úspěšné prodejní texty. Řekneme si, jak se dělá e-mailing, tvoří newslettery a jak vyzrát na placenou reklamu na internetu. Především ale budete vědět, jak všechna data správně vyhodnotit. Online marketing je obor, který prochází častými změnami, proto je důležité se neustále vzdělávat. Pojďte do toho s námi – naučte se používat efektivně a správně všechny nástroje digitálního marketingu. Absolvent kurzu se dobře orientuje v základních principech marketingu a marketingového mixu, umí efektivně využít znalosti o marketingovém prostředí a marketingových analýzách. Skvěle ovládá principy marketingové strategie a marketingového průzkumu. Studijní materiály: Prověřená učebnice založená na praktických příkladech, kterou vytvořili odborníci Orange Academy speciálně pro kurz Online marketing. Získáte přístup do nejmodernějšího e-learningu, kde si můžete procvičovat rozšiřující příklady, ověřit si své znalosti formou různých testů nebo komunikovat s lektory. Online marketing si studenti procvičují na svých noteboocích. Údaje zadané na lekci tak budete mít k dispozici ve vašem notebooku k pozdějšímu domácímu procvičování. Budete-li chtít zapůjčit počítač, uveďte to prosím v poznámce při registraci. Poplatek činí 1000 Kč. Osnova kurzu 1) ZÁKLADY MARKETINGU základní pojmy marketingové řízení v podniku Trh, segmentace trhu mikro prostředí makro prostředí tržní hospodářství Marketingový výzkum marketingový informační systém metody marketingového výzkumu SWOT analýza Marketingová strategie typy marketingových strategií Marketingový mix prvky marketingového mixu Nové trendy v marketingu 2) DIGITÁLNÍ (ONLINE) MARKETING co je online marketing Web struktura webu obsahový marketing landing page SEO on-page off-page vyhledávače PPC reklama Sklik Google Ads Sociální sítě reklama na sociálních sítích Business Manager Email marketing e-mailingové nástroje budování databáze úspěšný e-mailing Online analytika Google Analytics Bližší informace včetně kontaktu na https://orangeacademy.cz/kurzy-marketingu/rekvalifikacni-kurz-online-mar...

Rozsah v hodinách
60.00
Forma studia
Vstupní požadavky na účastníka

Kurz je určen - Pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit orientovat v moderním oboru, jako je online marketing na internetu nebo pro zájemce, co už něco znají, chtějí si své znalosti osvěžit nebo zdokonalit.

Cena za osobu
9 990.00 Kč
Doklad o absolvování
Osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR s celostátní platností.
Poznámka

Součástí kurzu je autorizovaná zkouška dle hodnotícího standardu národní soustavy kvalifikací pro profesi Specialista marketingu 66-021-N.

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu