Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Sledujte nás i na:

Mzdové účetnictví se základy personalistiky (Plzeň)

Zahájení kurzu
Sobota, 13. Březen 2021 - 8:00
Vzdělavatel
Ukončení kurzu
Sobota, 1. Květen 2021 - 14:00
Typ kurzu
Rekvalifikační
Popis

Kurz je koncipován tak, aby absolvent uměl komplexně vést mzdové účetnictví pro malé a střední firmy. Naučíte se základy personalistiky zaměřené převážně na zákoník práce. Je kladen velký důraz na procvičování získaných znalostí na praktických příkladech, aby si účastníci novou látku zažili a v praxi s ní neměli potíže. Kurz lze ve většině měst rozšířit i o výuku mzdového účetnictví na počítači. Studijní materiály: Prověřená učebnice založená na praktických příkladech, kterou vytvořili odborníci Orange Academy speciálně pro kurz Mzdové účetnictví. Ukázka učebnice Získáte přístup do nejmodernějšího online e-learningu, kde si můžete procvičovat rozšiřující příklady, ověřit si své znalosti formou různých testů nebo komunikovat s lektory. E-learning si můžete vyzkoušet, přihlášením na demo účet pod níže uvedeným odkazem. Vyzkoušet e-learning Absolvováním kurzu naše podpora nekončí. Můžete sledovat aktuální videa na novém youtube kanálu se seznam videí zaměřeným na mzdy a personalistiku. Bližší informace včetně kontaktu na https://orangeacademy.cz/kurzy-ucetnictvi/rekvalifikacni-kurz-mzdove-uce...

Rozsah v hodinách
48.00
Forma studia
Vstupní požadavky na účastníka

Pro začátečníky, kteří se chtějí uplatnit na trhu práce nebo získat dovednosti v oblasti mzdového účetnictví a základů personalistiky.

Cena za osobu
8 990.00 Kč
Doklad o absolvování
Osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR s celostátní platností pro rekvalifikační program Mzdové účetnictví.
Poznámka

Kontakt: Borská 1155/19, Plzeň 301 00 Kontaktní osoba Bc. Michaela Prátová, email: info@orangeacademy.cz

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu