Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Sledujte nás i na:

Konference dobré praxe – rovné příležitosti 2022

Zveme Vás spolu s Informačním a poradenským centrem ZČU na online Konferenci dobré praxe - rovné příležitosti 2022, která se koná již za týden, ve čtvrtek 3. 11. 2022.

Téma letošní konference je "KRIZE" v různých rovinách lidského bytí. "Co dělat, když je žák v krizi? Nebo když je v krizi celá třída? Co teprve když krizí procházím já jako učitel? Jak mám v takových situacích se žákem/ žáky ve škole jednat a komunikovat?"

V rámci obsahu konference jsme se zaměřili na 3 oblasti související s tématy, která děti a dospívající intenzivně obklopují, a to sice sexualitusmrt a truchlení a potom obecně téma duševního zdraví. Podrobný obsah s anotacemi a medailonky lektorů najdete ZDE.

Konference je určena především pedagogickým pracovníkům ze středních škol Plzeňského kraje (členům týmu školního poradenského pracoviště - výchovným poradcům, kariérovým poradcům, školním metodikům prevence, ředitelům škol, pedagogům, asistentům pedagogů, ...). Zváni jsou i další zájemci o témata Konference z jiných stupňů škol, z neziskových organizací a dalších institucí i mimo Plzeňský kraj.

Registrační formulář ZDE.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na kontaktní osobu, kterou je Michaela Svobodová (e-mail: svobodova@infokariera.cz, tel.: 778 728 251).

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu