Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Sledujte nás i na:

Inzerce práce ve školách na webu Info Kariéry

Hledáte nebo nabízíte práci ve škole? Nově k tomu můžete využít naše stránky!

Zadíváte-li se na této webové stránce na horní menu, vedle záložky „Kurzy“ uvidíte novou záložku „Inzerce práce ve školách“. Zde jsou jak nabídky pracovních pozic, tak poptávky zájemců o práci ve školách v Plzeňském kraji. Obojí lze jednoduše a bezplatně vkládat vyplněním krátkého formuláře.

Přehled nabídek volných pracovních míst byl dosud k nalezení na stránkách Plzeňského kraje v instrukcích odboru školství, mládeže a sportu dvakrát do měsíce. Nyní tyto informace najdete i zde, na stránkách Info Kariéry, kde jsme navíc vytvořili prostor i pro samotné zájemce o práci.

Jako středisko kariérového poradenství Plzeňského kraje a dceřiná organizace Krajského centra vzdělávání (KCVJŠ) tímto chceme nabídnout ucelený „balíček“ služeb školám – kariérové poradenství pro žáky i dospělé, další vzdělávání pedagogických pracovníků, databázi kurzů dalšího vzdělávání a databázi volných pracovních míst a zájemců o práci.

Jak to funguje?
Velmi jednoduše - najdete zde jednak inzeráty škol, které potřebují obsadit nějakou pozici, ale i inzeráty lidí, kteří mají zájem ve školství v Plzeňském kraji pracovat. Kliknutím na tlačítko Vložit poptávku práce se Vám otevře jednoduchá tabulka, kam vložíte znění inzerátu. Po kliknutí na tlačítko Odeslat se inzerát zobrazí na webu a Vám se do emailové schránky odešle text inzerátu spolu s dalšími informacemi. Inzerát se bude zobrazovat po dobu tří měsíců, 7 dní před koncem této doby Vám přijde email, pomocí kterého je možné prodloužit zobrazení inzerátu o další tři měsíce.
Tato inzerce je zdarma.

 

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu