Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Sledujte nás i na:

Festival vzdělávání a práce Posviť si na budoucnost

Úřad práce ČR, Krajská hospodářská komora a Smart Edu Plzeň se ve spolupráci s Info Kariérou rozhodly sloučit své akce, které pořádaly v předchozích letech do jedné a tak vznikla myšlenka unikátního festivalu vzdělávání a práce „Posviť si na budoucnost“.

Dříve Krajská hospodářská komora Plzeňského kraje pořádala každoročně veletrh s názvem Perspektiva technického a odborného vzdělávání v Plzeňském kraji. Smart Edu pořádalo v Centru robotiky veletrh Study Map Day. A Úřad práce se vždy spolupodílel na různých burzách práce a veletrzích firem. Nyní se toto vše odehraje ve dvou dnech na jednom místě – 10. -11. listopadu 2017 v plzeňském DEPU.

Akce je multioborová, netýká se pouze technického vzdělávání, vystavovatelé budou střední školy Plzeňského kraje, všechny fakulty Západočeské univerzity v Plzni a s nimi spolupracující zaměstnavatelé. V prostoru DEPA budou probíhat také přednášky a workshopy a všem zájemcům budou k dispozici kariéroví poradci Info Kariéry a Úřadu práce.

Jednotícím prvkem festivalu je KARTA, se kterou mohou návštěvníci pracovat před akcí, na ní i po jejím skončení. Tato karta je pomocníkem pro každého, kdo chce vyzískat z tohoto festivalu maximum. Více o kartě i o samotné akci najdete na těchto stránkách v záložce Posviť si na budoucnost (horní menu), podrobný program je k dispozici na stránkách http://smartedu.plzen.eu/posvit-si-na-budoucnost/.

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu