Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Sledujte nás i na:

Jak funguje inzerce?

Tato část webu je určena pro zájemce o práci ve školách a školských zařízeních v Plzeňském kraji a zároveň umožňuje ředitelům těchto organizací inzerovat aktuálně volné pracovní pozice na školách - nejen pedagogické pracovníky, ale veškerý personál.

Inzerát je vždy zveřejněn na tři měsíce. Po uplynutí této doby bude inzerát smazán a nebude možné se k jeho editaci znovu vrátit. Týden před vypršením tříměsíční doby přijde automatický email, který obsahuje informaci o blížící se expiraci inzerátu a zároveň nabídne prodloužení na další tři měsíce.

Zveřejnění inzerátu je zdarma, přičemž za obsah inzerátu odpovídá osoba, která inzerát vyplnila a zveřejnila. Nevhodný (reklamní, či pohoršující) obsah inzerátů bude smazán. V případě, že by inzerát obsahoval nějakou chybu, nebo bylo potřeba např. z důvodu obsazení nabízeného pracovního místa jej smazat před vypršením 3 měsíců, obraťte se prosím na nás (email: info@infokariera.cz, telefon 371 519 140).

Z pohledu ochrany osobních údajů nemusejí zájemci o práci ve školách uvádět své jméno, úplně postačí email a případně telefonní číslo. V případě, že Vaše emailová adresa obsahuje jméno, doporučujeme pro účely vložení inzerátu založit emailovou adresu jinou např. ucitelAJ@email.cz atp.

 

Máte-li jakýkoli dotaz, nebo byste uvítali pomoc s hledáním či obsazováním pracovních pozic, neváhejte se na nás obrátit.

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu