Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Informačně
vzdělávací
středisko
Plzeňského kraje

Sledujte nás i na:

Akce Otevíráme dveře vzděláním

V úterý 25. 10. 2016 proběhne akce "Otevíráme dveře vzděláním" na VOŠ a SPŠE Plzeň. (https://odv.spseplzen.cz/) Proběhnou zde zajímavé přednášky, prezentace mnoha firem a zároveň i den otevřených dveří. Nás najdete v místnosti 1203 s ukázkami kariérového poradenství.

Tento „veletrh“ se koná  v prostorách VOŠ a SPŠE Plzeň, jednotlivé společnosti se prezentují ve třídách i na chodbách školy. Všechny expozice jsou volně přístupné. Žáci i ostatní návštěvníci se mohou blíže seznámit s jejich činností i možností svého osobního uplatnění v konkrétních firmách. Kromě strategických firem se prezentují i plzeňské vysoké školy. 

Cílem akce je propojit školu s praxí, zvýšit zájem o technické vzdělávání a vytvořit prostor pro spolupráci mezi školou a jednotlivými společnostmi. Zúčastněným společnostem tak přináší možnost včas zaujmout a odchytit své budoucí zaměstnance. Žáci se zase mohou přesvědčit, že si vybrali perspektivní studijní zaměření a že po absolvování naší školy mohou najít uplatnění na řadě zajímavých míst. Mohou si domluvit krátkodobou nebo dlouhodobou brigádu, trvalý pracovní poměr nebo účast na zajímavém projektu.

Zajímavý rozhovor s ředitelkou školy - https://www.hrnews.cz/rozhovory/elektrotechnika-jiz-neni-jen-vune-kalafuny-a-cinu-id-2851574

 

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu